o nás

Napište námSpolečnost Carbug, provozovatel webu poruchyaut.cz, byla založena v roce 2013 za účelem nestranně, nepokrytě a bez ekonomických závislostí umožnit obyčejným uživatelům vozů zveřejňovat trable, jenž je potkávají během provozu.
Našim cílem je, aby poruchyaut.cz se stal spolehlivým českým serverem, kde si můžete snadno ověřit jestli vámi vybraný vůz netrpí nějakou chronickou poruchou, popřípadě si můžete ověřit, zda byl správný postup servisu při diagnostice a opravě závady Vašeho vozu.

 

Kdo za tím stoji?


Pavel Bravenec, podnikatel, prošel několika odvětvími v současné době provozuje chráněnou dílnu, kde provádí manufakturní výrobu a služby,  zaměstnává přes 50 hůře uplatnitelných osob se zdravotním postižením.  Jeho zálibami jsou motorismus, motoveteráni, motocykly, má blízko ke všem strojům a zařízením. Díky spoustě neuvěřitelných zkušeností s přístupem prodejců a  servisů se rozhodl vytvořit web www.poruchyaut.cz jako odpověď na všechny trable zažité s jeho auty.

 

 

Aleš Cichý, podnikatel, spoluvlastní několik firem v různých oborech výroby, obchodu i služeb. Je vyučený automechanik, před 10 lety začínal s autoservisem, mezitím studoval, zakládal a prodával společnosti a nakonec se k automobilům vrátil. V současnosti je jeho prací i koníčkem lakovna, kde především renovuje veterány.  Jak říká, to je ještě poctivá kovařina.  Je velký fanda do aut, motorek a lodí, prostě všech strojů, hlavně když to má spalovací motor.  

 

Oba si myslíme že je správný čas se konečne ozvat, protože za své peníze chceme dostávat kvalitní vozy s kvalitním servisem. Nelíbí se nám současná situace, kdy se všichni prodejci ohání zárukami, životností, nízkou spotřebou a provoznímy náklady a přitom opak je pravdou. Servis je stále dražší, záruky mají čím dál více podmínek a výjimek a prodejci stále více výmluv.

 

Nebuďte lhostejní, přidejte i své zkušenosti se svým vozem, podělte se a možná pomůžete někomu se vyvarovat stejných chyb, jako se staly Vám. A co víc, možná vás tento web ovlivní při výběru značky, modelu i motorizace Vašeho dalšího vozu.


CAR BUG s.r.o.

info@poruchyaut.cz

IČ:03154751

kontakty

CAR BUG s.r.o.
Tř. 1. Máje 504/7
690 02 Břeclav

 

IČO: 031 54 751
DIČ: CZ 031 54 751

 

tel:        +420 777 888 278
e-mail:   info@carbug.cz

 

výpis z obchodního rejstříku
registrace Úřadu pro ochranu osobních údajů

 

Ukládám data